אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

אודות

בלוג "מדריכים אונליין" קם בתחילת שנת 2012 כדי לספק לכם הגולשים אפשרות בפעם הראשונה בישראל למצוא מדריכים ברשת בצורה גרפית\וידאו וכו', כדי ללמוד בצורה הטובה ביותר איך לעשות דברים, איך דברים קורים וכו'.
אתרינו מדריכים אונליין מאגד עבורכם הגולשים את המיטב המדריכים, לאחר שערכנו חיפוש מדויק למציאת המדריך ( הסרטון) הברור, המובן והיעיל ביותר, עבורכם הגולשים.

חשוב לנו לציין שכל הסרטונים באתר, לקוחים מרשת המדיה החברתית  "יוטיוב".
הסרטונים לקוחים ע"י תהליך חוקי לחלוטין, הטמעת הסרטון באתר (דבר שיוטיוב מותיר ואף מעודד).
כל סרטון- מדריך שעלה לאתרינו הוא סרטון שיוטיוב אישרה, ולכן אנו מניחים שהוא חוקי לחלוטין, אך במידה וישנו סרטון שפוגע\ מפר זכויות או גורם למישהו רע, נשמח להוריד אותו בצורה המהירה ביותר.

לפניות, בקשות ושאלות אתם מוזמנים לפנות אלינו באימל הבא:
alongoogle@hotmail.com ונשתדל לענות לכם בצורה המהירה ביותר.

יום טוב,
צוות האתר

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה