אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום שבת, 3 בנובמבר 2012

מדריך לאייטונס בעברית - איך להשתמש באייטונס

מדריך לאייטונס- למי מאיתנו אין מוצר בבית תוצר אפל, כמעט לכל מוצר של אפל נצטרך לשלוט בתוכנה שאיתה מנהלים כל דבר כמעט שקשור לאפל. אייטונס או באנגלית ITUNES. דרך תוכנה זו אפשר לשלוט כמעט בכל דבר במכשירים מאפל, אפשר לנהל את השירים, למחוק ולהוסיף, לנהל אפליקציות, משחקים לבצע רכישות של שירים ואפליקציות. לנהל את הסרטונים וכו'.
אם אתם באמת רוצים לשלוט במכשירכם, כדי שתלמדו לעומק את התוכנה.
להלן מדריך מדהים בעברית שבו מפורט בצורה יעילה איך להשתמש באייטונס.

3 תגובות: