אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום ראשון, 19 בפברואר 2012

איך להיות מאושר


איך להיות מאושר, איך להיות מאושרים, איך לגרום לחיים שלנו להיות יותר טובים, להפחית את הדברים הרעים ולעלות את הדברים הטובים.
בסרטון שלפנינו יציגו לכם דברים רבים וקטנים שיכולים להפוך את חייכם ולהפוך אותך לשמחים יותר.
בין היתר בסרטון מומלץ:
לשיר במקלחת, לשיר באוטו, להיות עצמך, תציב לעצמך מטרות- ויישם אותם, לא לנדנד, לא לרכל, תיהיה סלחני כלפי עצמך ואחרים, תיהיה פשטני, תשמור על העולם ועל החברה, תיהיה מנצח ומפסיד טוב, תלמד להגיד תודה רבה ולהשתמש בזה, תלמד להגיד בבקשה, תכבד אחרים, תיהיה שם שאחרים יצטרכו אותך, תעשה לעצמך תחביב לעשות מעשים טובים לאחרים, אל תפחד להגיד " אני מצטער" וכו'.
תהנו מהסרטון- אומנם הוא באנלית אך קל להבנה!במידה ואתם לא חשים מסופקים תוכלו להמשיך להציץ בכל מדריכי האתר, לבקש מאיתנו מדריך מסויים בדף בקשת מדריכים או חפש מדריכים בצד ימין למעלה על מנת למצוא את המדריך המתאים עבורכם באתר.

תגובה 1: