אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום שני, 13 בפברואר 2012

פוטושופ אונליין

פוטושופ אונליין בעברית, פוטושופ אונליין בחינם, פוטושופ אונליין מדריך , פוטושופ אונליין, פוטושופ אונליין באינטרנט , פוטושופ אונליין להורדה.
כל התשובות מייד, אך לפני זה קצת סקירה.
זה נכון, לא כולנו רוצים להתעסק בפוטושופ באופן שוטף, לא לכולם יש את הכוחות לקנות את התוכנה, לא כולנו צריכים פוטושופ מקצועי- הרי לפעמים אנו רוצים לעשות פעולות קצרות שלא דורשות את כל הפרוצדורה של פוטושופ מקצועי, בדיוק בשביל זה נולד הרעיון של פוטושופ אונליין, פוטושופ שמתנהל אונליין- באינטרנט, ללא שום צורך בהורדה\התקנה וכו'.
בשביל זה קיימת אלטרנטיבה לא רעה- פוטושופ אונליין.
פוטושופ אונליין זוהי תוכנה שמופעלת באינטרנט דרך פלאש- זוהי אפליקציה שמאפשרת לכם להשתמש ברוב הכלים שיש בפוטושופ והלגיע לכמעט אותם תוצאות.
אך בלי להוריד שום תוכנה, לעשות הכל אונליין.
לסיכום פוטושופ אונליין אולי זהו לא הפתרון הכי מקצועי- אך הוא בהחלט פיתרון יעיל ואפקטיבי.
זו אלטרנטיבה מצויינת למי שלא יכול לעמוד בכל הדרישות של פוטושופ מקצועי( מחשב איטי, העלויות, מקום בכונן וכו').

אנחנו הולכים להתעסק בפוטושופ אונליין מבית pixlr. זהו אולי הפוטושופ הכי טוב שקיים היום באינטרנט בחינם.
לפני שתגשו לאפליקציה עצמה שתטען פה על המסך הבאנו לכם כרגיל מעט מדריכים באנגלית- מאוד מובנים לשימוש בתוכנה.
תהנו!


וכעת תוכלו להשתמש בתוכנה בצורה הטובה ביותר תהנו!


במידה ואתם לא חשים מסופקים תוכלו להמשיך להציץ בכל מדריכי האתר, לבקש מאיתנו מדריך מסויים בדף בקשת מדריכים או חפש מדריכים בצד ימין למעלה על מנת למצוא את המדריך המתאים עבורכם באתר.

אין תגובות:

פרסום תגובה