אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום שישי, 27 בינואר 2012

כתיבת קורות חיים - איך כותבים קורות חיים- קורות חיים לדוגמא

איך לכתוב קורות חיים הייטק? איך לכתוב קורות חיים לעבודה? איך לכתוב קורות חיים באנגלית? איך לכתוב קורות חיים מנצחים? איך לכתוב קורות חיים חייל משוחרר? איך לכתוב קורות חיים לצבא? איך לכתוב קורות חיים דוגמא? איך לכתוב קורות חיים מעולים? איך לכתוב קורות חיים לנוער? איך לכתוב קורות חיים ללימודים?
כל התשובות מייד אצלכם!

המונח "קורות חיים" מתאר מסמך שמציג אדם מסויים, על פי עבודות המתייחסים לחייו הפרטיים.
קורות החיים מתארים את עברו, את אופיו, את תכוניותיו, וכל מה שקשור לפעילותיו.
בדר"כ אנו משתמשים בקורות החיים בתחום התעסוקה, כאשר אדם מסויים רוצה לעבוד או "להתקבל" לעבודה אצל מעסיקים פוטנציאלים, אז הוא נידרש למלא טופס קורות חיים, שבעזרתו אפשר להעריך ולהעמיד את יכולותיו של האדם, ולבחון את מידת ההתאמה של אותו מתמיין לתעסוקתו העתידית.
בנוסף אפשר לראות שימוש בקורות חיים כאשר אנשים מעוניינים להציג את עצמם בפני ציבור כלשהו במעמדים פוליטים, חברתיים, ציבוריים וכו'.
קורות החיים יציגו פרטים אישיים ברצף כרונוגולי.
במסמך זה אנו נציג את פרטינו האישיים, השכלתנו וכישורינו המקצועיים, הגשת קורות החיים מהווה "הפגישה" הראשונה בן המעסיק למועסק.

בדר"כ במסמך "קורות חיים" יופיעו פרמטרים מובנים, אך אין עדיין נוסחא מוחכת להצלחה, אך אט אט מתגבשים מודלים המתארים בצורה הטובה ביותר את האדם, רובם יכילו את הסעיפים הבאים:

פרטים אישיים- שם- פרטי ושם משפחה, ת"ז, מקום מגורים, כתובת דו"אל, מספרי טלפון, שנת לידה, מקום לידה, מצב משפחתי ,שפות מדוברות ועוד.
השכלה- כל פרטי ההשכלה על אותו בן אדם, מגיל צעיר ועד היום, כולל חוגים וקורסים פורמלים ואפורמלים שער המתמיין.
שירות צבאי- פרמטר זה בדר"כ יופיע בטופס קורות חיים במדינת ישראל, הרי הצבא הוא חלק ניכר מחיינו, ורוב המעסיקים יתעניינו בתיפקוד המתמיין בצבא.
היסטוריה תעסוקתית- על פי סדר כרונולוגי, כל התעסוקות שעשה עד העבודה הפוטנציאלית.
עיסוקים נוספים , תחביבים והתנדבויות- תוספת של פרמטרים נוספים המעוניינים ליצור תדמית של הבן אדם.
המלצות- המלצות על המועמד.

*כל בן אדם יכול להחליט איזה מהסעיפים רלוונטים לו ואיזה לא.
כתיבת קורות החיים צריכה להיות כתיבה, ממצא, מצומצמת, ועינינית.

להלן מדריכי וידאיו המסבירים בצורה מתודית ומוחשית את הנושא, הסרטונים כוללים טיפים שכדאי מאוד להיעזר בהם בין היתר דוגמא לקורות חיים והמלצות בדבר כתיבתם.


במידה ואתם לא חשים מסופקים תוכלו להמשיך להציץ בכל מדריכי האתר, לבקש מאיתנו מדריך מסויים בדף בקשת מדריכים או חפש מדריכים בצד ימין למעלה על מנת למצוא את המדריך המתאים עבורכם באתר.

2 comments:

  1. בתור אם לאחר לידה אני שולחת אינסוף קורות חיים ליום. אני מתאימה ומשנה קצת את קורות החיים בהתאם לכל חברה אליה אני שולחת (גם טיפ חשוב לדעתי), אבל תמיד מפחדת שקורות החיים שלי יבלעו בערימה. איך אפשר למנוע זאת? עוד לא מצאתי את הדרך.

    השבמחק
  2. תעברי על דוגמאות של קורות חיים ותראי אולי יש משהו בקו"ח שלך שאת צריכה לשנות/להוסיף.
    בהצלחה!
    http://www.jobzone.co.il/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D_%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90

    השבמחק