אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום שלישי, 31 בינואר 2012

איך מכינים פלאפל מתכון- מתכון לפלאפל

פלאפל מזוהה כאחד הסמלים למאכל הלאומי שלנו, הפלאפל הופיע לראשונה במצרים, הוא הוכן מפול מצרי, ככל הנראה הפלאפל המקורי היה חלופה למנת בשר, בחגים שהיה איסור על איכלת בשר.

לאחר מכן מאכל הפלאפל החל להתפשט לאזור סוריה ולבנון, שם הוכן מגרגרי חומוס, מאכל הפלאפל מתכונים רבים, מתכונים רבים שנוצרו במהלך הדורות, אנו קיבצנו עבורכם מתכון לפלאפל אפילו מספר מתכונים שעונים על השאלה, "איך מכינים פלאפל".


תבחרו לכם את המתכון המוצלח ביותר וספרו איך יצא.
אם לצד הפלאפל תהיו מעוניינים בזיתים נוכל להציע לכם מדריך המעניק מתכון לזיתים, "איך מכינים זיתים".

תגובה 1:

  1. פלאפל זה אחד הדברים הכי טעימים שיש לנו בארץ. אני עוד מחפשת כל מיני מתכונים שיתקרבו לפלאפל שהיה מכין לי סבא בזמנו, אבל עד כה אני לא מצליחה להתעלות עליו.

    השבמחק