אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום שלישי, 24 בינואר 2012

מדריך- איך לכבות את המחשב באמצע שיעור

בעידן מהפכני ומודרני זה, בו להרבה מאוד תלמידים יש מחשב, אנו נתקלים בבעיה קטנה.
רובינו לא משתמשים במחשב למטרות לימודיות, רובינו אוהבים להפיג את מתח השיעור ולשחק פה ושם במחשב, פה ושם לקחת קצת עצירה משיעור היסטוריה ולגלוש קצת לנושאים יותר מעניינים, כמו באבלס, שולה המוקשים, באבל טרבל וכו'.
אבל בואו ניקח צעד קדימה, מה קורה אם המורה פתאום, מתחיל לצעוד לעברכם, ולעבר המחשב, מה יקרה אם הוא יגלה את סודך האסור, במקרה הטוב זה יגמר בהחרמת המחשב, במקרה הרע שיחה עם הורים וכו'.
אנחנו נמנע ממכם את הבעיה, אז להלן המדריך איך לכבות מהר את המחשב:
במידה ואתם לא חשים מסופקים תוכלו להמשיך להציץ בכל מדריכי האתר, לבקש מאיתנו מדריך מסויים בדף בקשת מדריכים או חפש מדריכים בצד ימין למעלה על מנת למצוא את המדריך המתאים עבורכם באתר.

תגובה 1:

  1. איזה מגניב!!
    שימושי גם לאוניברסיטה, יש לי מרצה שמתעצבן כל פעם שהוא רואה אותי עם דברים שלא קשורים לחומר.
    עכשיו אני יכולה לשקוע במשחקי חשיבה בלי שהוא ישתגע.

    השבמחק