אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום שישי, 27 בינואר 2012

איך מפרמטים מחשב- מדריך לפרמוט המחשב

בשלב מסויים בחיים, לאחר שאנו משתמשים כבר הרבה זמן במחשב, אנחנו מתחילים להרגיש שהמחשב לא כמו פעם, לא זז מהר כמו פעם, הגלישה באינטרנט כבר לא מהירה כמו פעם, לטעון דברים, לשחק משחקים במחשב זה לא כמו פעם, בקיצור אנחנו מרגישים שצריך לעשות שינוי במחשב, אך לא יודעים מה?
כמובן שקניית מחשב חדש לא באה בחשבון, ואז מתחילות לצוץ אופציות, על פרמוט מחשב, אנו לא כל כך מבינים בזה אבל שמענו שזה עוזר, אז למה לא?.
אז קצת הסבר- איך מפרמטים מחשב, ולמה זה עוזר, פרמוט מחשב או בעברית- אתחול הוא תהליך הכנת אמצעי לאחסון נתונים מוסיים או מחיצה לשימוש.
בפעולה זו, המחשב כותב המחשב את מערכת הקבצים שנבחרה לתוך אמצעי אחסון.
ברוב המקרים תהליך הפרמוט הוא על מנת למחוק מערכת הפעלה קיימת והתקנה של חדשה.

וכעת למדריך המצויין שמצאנו לכם, תהנו ואם יש עוד שאלות תשאלו אותנו בתגובות.


במידה ואתם לא חשים מסופקים תוכלו להמשיך להציץ בכל מדריכי האתר, לבקש מאיתנו מדריך מסויים בדף בקשת מדריכים או חפש מדריכים בצד ימין למעלה על מנת למצוא את המדריך המתאים עבורכם באתר.

2 comments:

  1. פירמוט המחשב זה דבר כיפי וקל וממש לא צריך טכנאי מחשבים בשביל לעשות זאת טוב. הגיע אלי טכנאי מחשבים בתל אביב ופירמט ישב אצלי שעתיים אבל לאחר מכן המחשב עבד כמו חדש

    השבמחק
  2. הייי אבל המחשב שלי בכלל לא עובד ואני צריכה לפרמט אותו אני לא מצליחה אפילו להדליק אותו אז איך אני יפרמט אותו במצב כזה

    השבמחק