אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום ראשון, 29 בינואר 2012

איך קונים באיביי EBAY

איביי או באנגלית EBAY הוא אתר מכירות פומביות באינטרנט, המוכרים באתר הם אנשים פשוטים- כמונו, המוכרים יכולים להיות כל אחד מאיתנו, באיביי נסחרים כל יום מיליוני פריטים ושרותים דרך הפלטפורמה שהאתר מציע.
המוצרים והשרותים באתר מוציעים למכירה על ידי מכירה פומבית או על ידי מחיר קבוע מראש העונה לשם - buy it now.
אך עד כמה שהפלטפורמה של eBAY קלה רבים נתקלים בשאלה "איך קונים באיביי" ובדיוק בשביל זה דאגנו להביא לכם מדריך איכותי, ומפורט על אופן הקנייה.

*יתכן שבשביל הקנייה תתצרכו לפתוח חשבון פייפל לכן הכנו לכם מדריך גם בנושא זה: פתיחת חשבון פייפל.

ובנתיים לסרטון על אופן הקנייה באייבי, תהנו.
במידה ואתם לא חשים מסופקים תוכלו להמשיך להציץ בכל מדריכי האתר, לבקש מאיתנו מדריך מסויים בדף בקשת מדריכים או חפש מדריכים בצד ימין למעלה על מנת למצוא את המדריך המתאים עבורכם באתר.

אין תגובות:

פרסום תגובה