אתרינו מדריכים אונליין, הוא אתר מיוחד במינו, הראשון מסוגו בארץ, אתרינו מקבץ עבורכם את מיטב והעלית של מדריכי הוידיאו שיש כיום ברשת.
צוותינו עובד שעות נוספות על מנת ללקט עבורכם מגוון מדריכים איכותיים על מנת שאתם גולשי האתר תוכלו ללמוד בצורה המהירה ביותר על הצד הטוב ביותר.
החלטנו ללכד עבורכם דווקא סרטוני וידיאו כי אנו סבורים שאין תחליף ללמידה תוך כדאי צפייה, כאשר מסבירים לכם צעד צעד, בצורה איטית ומובנת אנו מאמינים אתם תוכלו ללמוד בצורה הטובה ביותר.
במקום שתתחילו לחפש ברחבי האינטרנט מדריכים שעות על גבי שעות, אתרינו "מדריכים אונליין" משמש כאינדקס מדריכים מכל הסוגים.
תהיו בטוחים שהגעתם לאתר המדריכים האיכותי ביותר ברשת.
באתרינו תוכלו למצוא כל מדריך שתרצו, במידה ולא מצאתם בצורה ידנית, גשו לעמדת החיפוש בצד ימין- והקישו את המדריך הרצוי, לדוגמא אתם מעוניינים למצוא מדריך לפוטושופ, רשמו "מדריך לפוטושופ" או " פוטושופ" או " עיצוב" ואנו מבטיחים שתגיעו לתוצאות האיכותיות ביותר ברשת, בנוסף ניתן למצוא מדריכים אודות איך דברים קורים, איך דברים נעשים וכו'.
לכל שאלה, בקשה למדריך, או כל דבר אחר, אתם מוזמנים לפנות עלינו בדף (קטגורייה ) ה"אודות" או "בקשת מדריכים".

יום ראשון, 22 בינואר 2012

פייסבוק חדש - מדריך לאיך לעשות את הפייסבוק החדש TIMELINE (טיימליין)

פייסבוק חדש, איך להתקין את ציר הזמן בפייסבוק , איך לעשות פייסבוק חדש, איך לעשות TIMELINE בפייסבוק- כל התשובות מייד:
בחודשים האחרונים אנו מתחילים להבין בשינויים רבים שפייסבוק עשו לגולשים, אחד השינויים הגדולים שנצפו זה בצורת הפרופיל, החלנו לראות יותר ויותר פרופיל פייסבוק שונה העונה לשם TIMELINE- טיימליין.
הוא אותו פייסבוק חדש תחילה היה נגיש רק ליחדים אך ככל שעבר הזמן ליותר ויותר חברים שלנו היה את פרופיל זה.
פרופיל זה בעצם מראה לנו את ציר חיינו מאז שנולדנו עד היום, והופך את הפייסבוק ל"ציר החיים", המראה החדש הרבה יותר יפה, מודרני, נקי ומושך.
האפשרויות יותר רבות, השימוש יותר נוח.
ובקיצור כל מה שנותר כעת לעשות זה להפוך את הפרופיל שלכם לפייסבוק החדש, תהנו:
המדריך לפייסבוק חדש:בפייסבוק החדש תוכלו לעשות סמיילים בפייסבוק, אז אם אתם שואלים את עצמכם איך עושים סמיילים בפייסבוק לחצו כאן.
רוצים לדעת איך למחוק את הפייסבוק ? לחצו פה.

תגובה 1: